UNIS Computers Axenta

Zahájili sme vzájomnú spoluprácu, aby sme Vám dodali ešte väčšie portfólio služieb. U nás teraz nájdete všetko pod jednou strechou – od infraštruktúry až po kybernetickú bezpečnosť.

O spoločnosti UNIS COMPUTERS

UNIS COMPUTERS je renomovaná IT spoločnosť s viac ako 28 rokmi skúseností, širokou ponukou služieb a tímom s viac ako 70 špičkovými profesionálmi. UNIS COMPUTERS patrí k popredným IT spoločnostiam v Českej republike. Naša pôsobnosť začína pri návrhoch a realizáciách ICT infraštruktúry, cez vytváranie najmodernejších IT celkov ako dátových centier, až po zaistenie bezpečnosti dát. Silnou stránkou UNIS COMPUTERS je široké spektrum servisných služieb, dlhodobá starostlivosť o zákazníka a nadštandardná popredajná starostlivosť. Našimi zákazníkmi sú stredné a veľké podniky pôsobiace v najrôznejších odboroch, taktiež univerzity, nemocnice a ďalšie inštitúcie verejného sektora. Pre všetkých sme silným, dlhodobým a spoľahlivým partnerom, ktorý sa postará o vysoko funkčné IT riešenia.

Najmodernejšie technológie a unikátny Know-How

Ako partner významných dodávateľov HW aj SW Vám vždy poskytneme tie najmodernejšie technológie a zariadenia s maximálnou technickou podporou. K našim hlavným službám patrí riešenie ICT infraštruktúry, návrhy, dodávky a inštalácia serverov, dátových úložísk, aktívnych sieťových prvkov či sieťových operačných systémov vrátane servisných služieb.

Dôverujú nám stovky spoločností

Zákazníci oceňujú našu profesionalitu, flexibilitu a vysokú kvalitu dodaných riešení. Dodržujeme termíny, plníme sľuby, vychádzame v ústrety individuálnym potrebám konkrétnych klientov. Preto značke UNIS COMPUTERS dôveruje viac ako 3000 zákazníkov z celej Českej republiky, z ktorých niektorí využívajú naše služby už viac ako 28 rokov.

KONTAKT

UNIS COMPUTERS, a.s. (Inc.)
Jundrovská 31
624 00 Brno Czech Republic

Všeobecné informácie
tel.: +420 544 528 301
e-mail:
Obchodné oddelenie
tel.: +420 544 528 301
e-mail:
Ekonomické oddelenie
datová schránka: jfncict
e-mail:

 

Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri
vedenom na Krajskom súde v Brne, oddiel B, vložka 6087.

Prevádzková doba
Po - Pia 8.00 - 16.00

GPS súradnice
49°12'56.47"N, 16°33'27.41"E